Správa sítí

Převezmeme do naší kompetence veškeré počítače, pracovní stanice, tiskárny a jiné síťové zařízení a periferie, po zmapování funkčnosti navrhneme optimální řešení a budeme se starat o kompletní údržbu a servis vaší počítačové sítě.

Pravidelně docházíme  podle smluveného harmonogramu k zákazníkovi, kde provádíme pravidelné servisní úkony a řeší problémy.

Výhody externí správy sítí a PC – IT Outsourcing

Externí správa PC sítí a počítačů přináší značné ekonomické úspory, při kterých odpadají náklady potřebné při správě IT z vlastních zdrojů například platy IT specialistů, odborná školení a další.

Správa PC sítí obsahuje následující činnosti

  • Správa pracovních stanic
  • Instalace, konfigurace a údržba tiskáren, síťových prvků, pracovních stanic, notebooků a případných dalších periférií. Správa uživatelských účtů.
  • Servis,upgrade hardware, nákup nových PC, serveru, tiskárena software
  • Telefonická podpora (hotline)
  • Vzdálená správa počítačové sítě
  • Pravidelné zálohování důležitých dat
  • Zabezpečení PC sítí, bezpečné připojení PC stanic k internetu. Analýza, doporučení vhodných bezpečnostních softwarů (firewall, antivir, antispyware atd.), jejich instalace, nastavení automatických aktualizací a testů

Call centrum

Nabízíme pronajem operátorů – Díky četnosti našich projektů a skokovému nárůstu z 3 000 na 6 000 hovorů/den disponujeme širokou škálou operátorů (jazyková vybavenost, odbornost, flexibilita, …).

SMS kampaně – Rychlé info pro Vaše zákazníky o zakázkách, platbách, fakturách, termínu dodání, atd…

Databáze kontaktů – díky neustálé potřebě spravovat a kontrolovat kontakty jsme byli nuceni dovyvinout aplikaci na plošnou kontrolu názvů a sídel firem, telefonních kontaktů na firmy, fyzické osoby, úřady atd.

 

.

.

 

 Kamerové systémy

Zajistíme kamerový systém pro Vaši firmu i domácnost s ukládáním dat na zabezpečený server.

Jednotlivé kamery můžete sledovat na monitoru počítače a nebo na Vašem mobilním telefonu.

Navrhneme optimální rozmístění kamer, tak aby bylo zajištěno maximální pokrytí hlídaného prostoru.

 

.

 

.